VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO 

 

int_ceník 

  

  

 

 

 

 

 

 ULM

 

PIXMA PRO

 

  

   o nás

 


Software

 

 

 

Systémy

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

Office

 

Legalizace všech operačních systémů OEM!!!

(Opakujeme, že platí pro všechny OEM Windows XP, Windows Vista)

Uživatelé si mohou u nelegálních verzí Windows zlegalizovat svůj operační systém pomocí OEM licence. Tento zjednodušený model umožňuje uživatelům zlegalizovat všechny operační systémy Windows. Lokální zastoupení společnosti Microsoft tak reaguje na požadavky zákazníků a uživatelů.

 

 

Mispa

Systém MISPA je softwarový balík, který se skládá ze tří programů (Správce IT, HelpDesk, Aktivity), které lze nasadit zcela samostatně nebo je propojit do jediné společné databáze. Toto propojení je podstatně výhodnější než provoz samostatných modulů a přináší všem uživatelům spoustu výhod. Propojuje prvky softwarového a personálního auditu, které jsou zaměřeny na optimalizaci finančních nákladů a zjištění efektivity využívání softwarového a hardwarového vybavení a fondu pracovní doby.

 IT Produkt roku 2007

  

Správce IT

Správce IT je jedním z nej lepších programů, které lze použít pro audit počítačů, na instalovaného software a ostatní výpočetní techniky. Umožnuje poskytnout s minimálním úsilím okamžité výsledky. Instalace programu je snadná a je otázkou několika minut. Sběr informací z počítačů probíhá bez obtěžování uživatelů, první výsledky jsou k dispozici pár minut po instalaci.

 Správa IT

 

HelpDesk

HelpDesk je určen pro podporu i těch nejnáročnějších uživatelů a zákazníků. Je ojedinělou webovou aplikací takových kvalit, kdy na straně uživatelských stanic není třeba nic instalovat, postačí jen odkaz na spuštění aplikace formou internetového prohlížeče (MS Explorer, Netscape, Mozilla, Opera, apod.). V rámci HelpDesku je možné zadávat a řešit dotazy, požadavky, chyby, problémové situace a úkoly nejen z oblasti informačních technologií, ale ze všech odvětví organizace.

 

 

více o správe IT

 

 
    

Aktivity

Program Aktivity propojuje prvky softwarového a personálního auditu, které jsou zaměřeny na optimalizaci firemních nákladů. Slouží ke zjištění efektivity využívání softwarového a hardwarového vybavení a fondu pracovní doby. Jeho hlavní činností je monitorování toho, co se na pracovních stanicích děje. V kombinaci s programem Správce IT doplňuje výsledky auditu software o pohled, jak jsou instalované licence skutečně využívány.

 Aktivity

 

 

TOPlist
Powered by FlexiWeb