VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO 

 

int_ceník 

  

  

 

 

 

 

 

 ULM

 

PIXMA PRO

 

  

   o nás

 


Notebooky

 

 

AMILO P

AMILO X
ESPRIMO


Amilo P

AMD - Intel 

 

 

 

  

 


ESPRIMO Mobile

 


Amilo X

 
 

LIFEBOOK E
LIFEBOOK S
LIFEBOOK P
LIFEBOOK T


LIFEBOOK E

  


LIFEBOOK P

 

 

 

 

 

 

 


LIFEBOOK SLIFEBOOK T
 

 

Celsius


Celsius

 
 

Tříletá záruka na LIFEBOOKY, garantovaná oprava do druhého dne

Pro všechny notebooky LIFEBOOK poskytuje společnost Fujitsu Siemens Computers standardně tříletou záruku.

Nově pro notebooky LIFEBOOK, vyrobené po 1.5.2007, garantujeme v případě závady dokončení opravy u zákazníka nejpozději následující pracovní den po nahlášení požadavku na Technickou infolinku FSC. Platí jak pro firemní, tak i pro koncové zákazníky. Garance termínu dokončení opravy platí na území České a Slovenské republiky, obecně lze záruku na notebooky LIFEBOOK uplatnit v servisních střediscích po celém světě.

Pro všechny ostatní produkty poskytuje Fujitsu Siemens Computers záruky platné ve všech zemích EMEA (Evropa, Střední východ, Afrika).

 

 

Garantovaná oprava notebooků LIFEBOOK do druhého dne

Včerejší oznámení o rozšířené záruce pro notebooky LIFEBOOK vzbudilo váš oprávněný zájem a celou řadu dotazů. Rozhodli jsme se proto ještě pro drobnou, ale důležitou změnu ve prospěch koncových zákazníků: nová záruka se týká všech notebooků LIFEBOOK, prodaných koncovým zákazníkům po 1.5.2007 (nikoli vyrobených, jak bylo ohlášeno původně). Odpadá tak potřeba pátrat po datu výroby.

Ke standardní tříleté záruce tedy pro notebooky LIFEBOOK, prodané koncovým zákazníkům po 1.5.2007, garantujeme v případě závady servisní podporu a dokončení opravy u zákazníka nejpozději následující pracovní den po nahlášení požadavku na Technickou infolinku FSC.
Záruka platí jak pro firemní, tak i pro koncové zákazníky. Podmínkou její platnosti je registrace na stránkách www.zatorucim.cz, kde lze nalézt detailní informace k tomuto programu. Registraci musí koncový zákazník provést do 90 dnů od zakoupení notebooku!

Garance termínu dokončení opravy platí na území České a Slovenské republiky.
V ostatních zemích se jedná o záruku typu Global Limited. Servisní zásah bude v zemích EMEA (Evropa, Střední východ, Afrika) proveden u zákazníka, v ostatních zemích světa pak v nejbližším servisním středisku, které je v daném regionu k dispozici.

Rozšířená záruka se týká notebooků LIFEBOOK, dovezených do České a Slovenské republiky výhradně společností Fujitsu Siemens Computers, s.r.o., se sídlem Evropská 176, Praha 6. Vyhrazujeme si právo poskytovat jiné záruční podmínky pro notebooky LIFEBOOK, které byly prodány za speciální projektové či výprodejové ceny, případně jako koncernově ceněné varianty.

 

 

TOPlist
Powered by FlexiWeb